Założona w 2006 roku firma Timeless zajmuje się sprzedażą mebli, dostarczając zamówienia dla dużych fabryk i firm handlowych z półfabrykatami i produktami gotowymi. Po tych latach doświadczonych zaczęliśmy eksportować za pośrednictwem agenta eksportującego, głównie do USA, Australii, Europy, Południowej Afryki itp. Możesz przyjrzeć się naszej sieci, która pokazuje firmy, które dostarczamy za pośrednictwem firm handlowych lub nas.

Od 2010 r., Po założeniu własnego działu eksportującego i eksportu przez nas samych, chociaż donot ma bardzo długą historię eksportową jako tradycyjną fabrykę, nigdy nie przestaliśmy podejmować starań, aby zbadać jak zapewnić najbardziej komfortową obsługę, którą niektóre fabryki może zignorować, podobnie jak kontrola jakości przed załadowaniem, dostawa czasu, obsługa posprzedażna itp. Zawsze wierzymy w to, co zależy nam na tym, na czym polegamy.


Poprzez zapewnienie fabrycznych bezpośrednich i bezpośrednich cen eksportowych można uzyskać konkurencyjną cenę bez konieczności kontaktu z pośrednikiem, a także zaoszczędzić czas, wytwarzając najbardziej odpowiednie meble bezpośrednio z naszej fabryki. Ponadto możesz skorzystać z naszego własnego agenta spedytora w celu uzgodnienia wysyłki, jeśli to możliwe, możesz otrzymać specjalny rabat od 1 do 2%. Również bez kompleksowego procesu przeładunku lub importowania konsultacji.


Nasza główna gama produktów obejmuje trzy linie, stare drewniane meble z recyklingu, pomalowane białe serie, elementy tapicerowane. To jest pełen asortyment mebli domowych, np. Szafa sypialna, szuflada na klatce piersiowej, szafka nocna, szafki na salon, stół do konsoli, stojak na telewizor, stół w jadalni, magazyn kuchenny, szlafroki łazienkowe, biblioteczki biblioteczne i biurko.


Również Twój projekt jest dostępny do opracowania, jeśli otrzymujesz zdjęcia lub rysunek. W przypadku pytań prosimy o kontakt.